Poročno pecivo

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

tema odprta - 23. avg 2007 21:55 | ogledi: 5.704 | odgovori: 9

Ali mi lahko pomagate pri izkanju receptov. Za bratovo poroko moram spečti  pecivo pa ne najdem nobenega recepta za poročno pecivo.

Najlepša hvala za vašo ponujeno pomoč. 

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. avg 2007 22:51

No ja, nobenega recepta da ne najdeš, je pa malo čudno ... Najprej se moraš odločiti, ali bi bolj biskvitne zadeve, ali krhke pite (bela pita recimo vedno "pali"), breskvice so fajn, jagode ... idej ti pri kulslo zagotovo ne zmanjka. Pa še pluska vidim, da imaš, tako da ... No, približno moraš torej vedeti, kaj iščeš. Recimo tukaj: http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kat http://www.kulinarika.net/recepti.asp Receptov je ohohohoho Renatini linki ti bodo prav tako zagotovo v pomoč, saj so dodane tudi slikice. Atina

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

27. avg 2007 16:56

Mi smo imeli poroko v Kongu- Grosuplje in smo s seboj prinesli pecivo MANJA,ki ga prodajajo V MERKATORJU.Na nalepki je spletna stran z vsemi artikli in lahko jih naročiš preko mejla.Mi smo bili super zadovoljni. www.manja.biz krajina klas@siol.net BISERKA55

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

27. avg 2007 18:23

Ko smo imeli pri nas proroko, smo naredili veliko od tega, kar je na linku Pitončice, pa še žerbo, rumove kroglice, razpokane piškote, kokosve hlebčke, medenjake, pisane venčke, jagode, madjarice, medene plošče, lambado, linško pecivo, žepke, gobice itd. Na kul slo,je polno primernega peciva, ki lahko tudi malo počaka. Veliko veselja in uspeha pri peki. LP, Temba temba

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

1. okt 2007 18:00

Ali mi lahko katera pove ,po koliko se računa poročno pecivo recimo za kilogram.Ali je to mišljeno mešano pecivo ali vsako pecivo posebej?Kaj pa poročna torta,recimo trinadstropna?Hvala za odgovor!lp sineja

SINEJA

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

1. okt 2007 19:39

Sineja misliš kakšna je cena? To je sicer povsod malo drugače, se pa cene vrtijo od 10€ do 15 € na kilogram. Eni računajo suho pecivo malo ceneje in biskvitno malo več, drugi imajo enotno ceno. Cena torte pa je odvisna od kosov- za koliko ljudi je. No da boš imela predstavo, midva sva junija dala za torto za 80 ljudi 180€. Če te zanima še kaj glede peciva, mi pa prosim pošlji zs. biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti